
Мікрохвильова піч AEG MBE2658S-M вбудована чорна 25 л 900 Вт
28 737 ₴
- В наявності
- Код: 79621163
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч AEG MBE2658S-M призначена для вбудовування в кухонну меблі. оснащена електронним сенсорним управлінням та механізмом відкривання дверц дотиком. Об'єм камери 25 л, потужність мікрохвиль 900 Вт з 5 рівнями потужності. Обертальний піднос діаметром 325 мм з загартованого скла. Внутрішнє покриття з фарбованої сталі. Функція швидкого розморожування з автоматичним розрахунком часу. Гладка сенсорна поверхня полегшує чистку. Пам'ять для збереження часто використовуваних функцій. Захист від дітей. Шнур живлення довжиною 1,4 м. Споживана потужність 1400 Вт при напрузі 230 В. Рекомендований автомат захисту 10 А. Корпус чорного кольору з антипригарним покриттям Antifingerprint.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Внутрішнє покриття | сталь |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Конвекція | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 25 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дверца | Відкидна |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.9 мм |
| Ширина | 59.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр піддона | 325 |
| Довжина: | 40.4 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 1.4 |
| Максимальна потужність мікросхем | 900 |
| Матеріал піддона | Стекло |
| Механізм відчиняння дверцят | Електронний із сенсорним керуванням |
| Мoдель | MBE2658S-M |
| Напруга живлення | 230 |
| Номер товару PNC | 947608720 |
| Об'єм | 25 л |
| Пам'ять для збереження функцій | Да |
| Покриття корпусу | Antifingerprint |
| Споживана потужність | 1400 |
| Рекомендований автомат захисту | 10 |
| Тип | Мікрохвильова піч |
| Рівні потужності мікрохвиль | 5 |
| Функція розморожування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 737 ₴

