
Мікрохвильова піч AEG MBB1756SEM вбудована 800 Вт 17 л
26 642 ₴
- В наявності
- Код: 79621164
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч AEG MBB1756SEM — вбудована модель потужністю 800 Вт та об'ємом камери 17 літрів. Корпус виконаний з чорної нержавіючої сталі. оснащена сенсорним управлінням з електронним типом контролю. Дисплей LED забезпечує зручне відображення інформації. Функціональність включає 3 програми приготування, 5 рівнів потужності, функцію розморожування. Внутрішня камера має обертовий talerzz діаметром 27,2 см із можливістю деактивації. Вбудоване освітлення LED потужністю 25 Вт. Захист від дітей. Електроживлення: 220-240 В, 10 А, звичайне споживання 1250 Вт. Розміри: ширина 594 мм, глибина 316 мм, висота 371 мм. Вага: 15,5 кг. Призначена для вбудовування в кухонні гарнітури з розмірами ніші 56,2 см (ширина) × 30 см (глибина) × 36 см (висота). Довжина кабелю 1,4 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Конвекція | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 17 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37.1 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.5 |
| Вага з пачкою | 18.5 |
| Обертовий талerz | Да |
| Вбудоване освітлення | Да |
| Висота ніші для вбудовування | 36 |
| Глибина ніші для вбудовування | 30 |
| Деактивація taleriza | Да |
| Діаметр обертового talerza | 27.2 |
| Довжина: | 31.6 мм |
| Довжина кабелю | 1.4 |
| Код виробника | MBB1756SEM |
| Кількість програм готування | 3 |
| Максимальна потужність мікросхем | 800 |
| Мoдель | MBB1756SEM |
| Потужність освітлення | 25 |
| Напруга мережі | 220-240 |
| Номінальний струм | 10 |
| Об'єм | 17 л |
| Повна потужність споживання | 1250 |
| Тип | Мікрохвильова піч |
| Тип дисплея | LED |
| Тип освітлення | LED |
| Функція розморожування | Да |
| Ширина ніші для вбудовування | 56.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 642 ₴




