
Духовка електрична Amica ED57529B X-TYPE Pyro 77 л 3600 Вт
28 737 ₴
- В наявності
- Код: 79673285
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духовка Amica ED57529B X-TYPE Pyro класу енергоспоживання A+. Об'єм камери 77 л, потужність 3600 Вт. оснащена 11 функціями приготування. Технологія ThermoControl забезпечує стабільну температуру для ідеального випікання. Система Amica BakingPro дозволяє готувати швидше і зручніше. Внутрішнє покриття EasyClean з антипригарною емаллю спрощує чистку. Функція SmellCatalyst видаляє запахи та жири. Швидкий нагрів до 150°C за 3 хвилини. Верхнє галогенове освітлення для зручного контролю. М'яке закривання дверцята Soft Close. Таймер і блокування духовки. Напруга живлення 230 В. Розміри: 59,5х59,5х57,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування дверцят | Да |
| Бічні напрямні | Да |
| Верхнє галогенове освітлення | Да |
| Час нагрівання до 150 °C | 3 хвилини |
| Довжина: | 57.5 мм |
| Закрита верхня планка дверцят | Да |
| Каталізатор запахів SmellCatalyst | Да |
| Кількість функцій | 11 |
| Легкий демонтаж дверцят | Да |
| Мoдель | ED57529B X-Type Pyro |
| Потужність | 3600 |
| Напруга живлення | 230 |
| Об'єм духової шафи | 77 |
| Система Amica BakingPro | Да |
| Система ThermoControl | Да |
| Технологія Soft Close | Да |
| Емаль EasyClean | Да |
| Основні | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип духової шафи | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 737 ₴









