Підігрівач посуду Amica AWDM6W призначений для зручного підігріву та зберігання страв при потрібній температурі. Діапазон температур становить 40–80 °C, що дозволяє повною мірою використовувати функціональні можливості залежно від ваших потреб. Температура фронту не перевищує 35 °C завдяки системі охолодження Cold Front. Пристрій оснащений сенсорним керуванням із швидким доступом до функцій та зручним очищенням. Механізм відкриття PushPull дозволяє відкрити ящик легким натисканням без потреби в додатковій ручці, що особливо зручно, коли руки зайняті або в домі є діти. Максимальне навантаження пристрою становить 25 кг, забезпечуючи міцність та місткість. Підігрівач має спеціальні програми для різних завдань: підтримання температури посуду та страв, розігрів та запікання їжі, розтоплення шоколаду, приготування домашнього йогурту. Гарячі страви та напої, подані в теплому посуді, довше зберігатимуть потрібну температуру. Протиковзкий килимок легко чистити вручну з використанням гарячої води та моючого засобу. Підігрівач може бути встановлений під іншими вбудованими приладами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1000 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діапазон температур | 30-80°C |
| Місткість | 22 l |
| Контроль | Sensorowe |
| Мoдель | AWDM6W Q-TYPE |
| Максимальне завантаження | 25 kg |
| Марка | Amica > Szuflady do podgrzewania naczyń Amica |
| Матеріал фасаду | Szkło |
| Метод нагрівання | Ceramiczna płyta grzewcza |
| Стан | Нове |
| Функції | Rozmrażanie |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴






