
Elstead Lighting Настільна лампа Elstead Birds E27 Gold Birdstl
23 693 ₴
- В наявності
- Код: 84017489
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elstead Biurkowa Birds E27 Gold Birdstl (Goldbirdstl). Настільні лампи є важливим елементом в оформленні інтер'єру, де вони виконують функцію як практичного освітлення, так і стильного акценту. Вірно підібрана лампа, така як Elstead Birds E27 Gold Birdstl, може суттєво вплинути на атмосферу приміщення. Її мотив золотих птахів і ягід на світло-блакитній глазурі робить цей продукт не лише функціональним, але й красивим декоративним елементом. Виготовлена з високоякісної кераміки, лампа буде чудово поєднуватися з різноманітними стилями оформлення. Ключові характеристики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 31 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 41 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Кераміка |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 693 ₴







