
Elstead Lighting Настільний торшер Elstead Goldthistle E27 (GOLD-THISTLE-TL)
22 523 ₴
- В наявності
- Код: 84017490
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа з китайського фарфору має золотистий квітковий візерунок на кремовій глазурі з тріщинами. Він оснащений дерев'яною основою, а його абажур виготовлений з кремового поліестеру. Верхня частина лампи була зістарена, що додає їй характеру, а латунне покриття підкреслює елегантність світильника. Висота: 580 мм. Діаметр: Ширина: 360 мм. Глибина: Покриття: Золото. Колір абажура: Білий. Матеріал обробки: Порцеляна /. Polycotton Максимальна потужність: 60 Вт Патрон: E27 Лампа в комплекті: Немає кількості Люмен: Колірна температура: IP-клас:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | Фарфор |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Tkanina |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny, Klasyczny |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 523 ₴

