
Elstead Lighting Настільна лампа Elstead Kew E27
19 363 ₴
- В наявності
- Код: 84017499
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа Kew KEW - TL – Elstead. Елегантність і стиль у вашому інтер'єрі. Відкрийте неповторний шарм настільної лампи Kew KEW - TL від Elstead, яка поєднує в собі сучасний дизайн і класичні акценти. Ця унікальна лампа висотою 79,5 см і шириною 42 см є ідеальним поєднанням функціональності та естетики. Виготовлена з найвищої якості скла та тканини, білого і шавлієвого кольорів, лампа чудово вписується в різноманітні стилі інтер'єру. Завдяки використанню патрона E27 і можливості використання лампочки потужністю до 60W, лампа Kew KEW - TL забезпечує затишне, тепле світло, для кожного.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Нове |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркаса | стекло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 42 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 42 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Кераміка |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Енергетичний клас | A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 363 ₴

