
Настінний світильник Zuma Line Edes (T110810)
4 503 ₴
- В наявності
- Код: 84017962
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа EDES T110810 - Zuma LineЕлегантність і функціональність у настільній лампі. Настільна лампа EDES T110810 Zuma Line - це поєднання елегантності та функціональності, класичний дизайн якої відсилає до настільної банківської лампи. Цей стильний світильник ідеально підходить для письмового столу, комода чи тумбочки, забезпечуючи достатнє освітлення та водночас унікальний вигляд.{__FURTHER_ARTS_HIDDEN}Дизайн класичного банкіра Zuma Line створила лампу EDES T110810, натхненну дизайном класичного банкіра. Характерна, декорована основа, багаті прикраси та форма абажура - це елементи, які надають цій лампі неповторний шарм та елегантність. Регульований абажур. Настільна лампа EDES T110810 має регульований абажур, який дозволяє регулювати напрямок світла відповідно до ваших потреб. Ви можете направити світло прямо на робочу поверхню або предмет, який ви хочете висвітлити. Міцні матеріали. Лампа EDES T110810 виготовлена з міцних матеріалів, що гарантує її міцність і надійність. Ретельна робота дозволить вам насолоджуватися цією лампою протягом тривалого часу, зберігаючи її естетичний вигляд. Настільна лампа EDES T110810 підтримує лампи E27, що дає широкий вибір різних джерел світла. Ви можете використовувати світлодіодні лампи, традиційні галогенні лампи або декоративні лампочки, щоб налаштувати освітлення відповідно до своїх уподобань. Підсумок. Настільна лампа Zuma Line EDES T110810 — вибір для людей, які цінують елегантність і класичний дизайн. Його регульований абажур, міцне виготовлення та різноманітні джерела світла роблять його настільною лампою, яка поєднує функціональність із унікальним стилем. Настільна лампа EDES T110810 – це поєднання шикарного стилю та відмінної якості виготовлення. Їх незвичайна форма робить їх унікальною прикрасою будь-якого інтер'єру. Зелена лампа додає унікальний характер. Ідеально впишеться в яскраві або мінімалістичні композиції, щоб створити контраст інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | EDES |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Stal, Metal, Szkło |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Klasyczny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 503 ₴

