
Elstead Lighting Настільний торшер Elstead Apollo (APOLLO-TL)
16 091 ₴
- В наявності
- Код: 84018034
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа APOLLO APOLLO/TL - Elstead Настільна лампа APOLLO APOLLO/TL відрізняється вишуканим стилем і високою якістю. Elstead Lighting пропонує цікаві та унікальні дизайни з ідеальною обробкою. Оригінальне поєднання кольорів з нестандартною формою дозволяє світильнику ідеально доповнити інтер'єр. Ця вишукана пропозиція гарантує приємну та неповторну атмосферу в кімнаті. Ідеально підходить для спальні, вітальні або вітальні. Найбільший вибір ламп за найкращою ціною. Прямо від польського дистриб'ютора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 39 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 34 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Stal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny, Klasyczny |
| Колір | Granatowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 091 ₴

