
Elstead Lighting Настільна лампа Elstead Birdland
23 674 ₴
- В наявності
- Код: 84018044
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа Art Deco Birdland E27 60W з кристалами Flambeau. Відкрийте елегантність і унікальний стиль в одному завдяки настільній лампі Art Deco Birdland від Flambeau. Ця унікальна лампа вирізняється золотими та кремовими відтінками, які принесуть тепло і розкіш у ваш інтер'єр. Різьблені позолочені елементи та блискучі кристали створюють композицію, сповнену класу і чарівності. Спроектована з думкою про шанувальників декоративного мистецтва, лампа Birdland вражає точністю виконання та відмінним поєднанням матеріалів, таких як метал, пергамент і кристал. Настільна лампа Birdland - це поєднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 45.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 46 мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 674 ₴

