
Elstead Lighting Настільна лампа Elstead Redbell Fbredbelltl Sv
11 095 ₴
- В наявності
- Код: 84018080
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа REDBELL FB/REDBELL/TL SV - Elstead. Настільна лампа REDBELL FB/REDBELL/TL SV. характеризується вишуканим стилем та доброю якістю. Elstead Lighting. пропонує цікаве та неповторне дизайну з ідеальним виконанням. Срібна основа в декоративному стилі підкреслить ексклюзивність інтер'єру. Ця ефектна пропозиція захопить теплим світлом, надаючи унікальної атмосфери в приміщенні. Чудово підійде для домашнього або комерційного простору. Висота: 76 см. Ширина: 20 см. Матеріал: Метал. Основний колір: Срібний. Цоколь: E27. Потужність лампи: 60W. Напруга.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 20 см |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 095 ₴

