
Elstead Lighting Настільна лампа Elstead Sun King GN-SUN-KING-TL 77 см золота
29 366 ₴
- В наявності
- Код: 84018097
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Elstead Sun King (GN-SUN-KING-TL) з колекції Sun King представляє собою елегантне і сучасне рішення для освітлення. Лампа виконана з високоякісних матеріалів: металу, льону та кришталю. Корпус має постарілий золотий відтінок з кремовими та прозорими елементами. Лампа оснащена однією точкою світла з цоколем E27, розрахованою на максимальну потужність лампочки 60 Вт. Висота лампи складає 77.1 см, ширина 40.6 см, глибина 16.5 см. Вага 6.3 кг. Лампа сумісна зі смарт-лампочками і підтримує затемнення світла. Ступінь захисту IP20. Номінальна напруга 220-240 В. Лампочка в комплект не входить. Гарантія 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77.1 мм |
| Ширина | 40.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.3 |
| Можливість затемнення | Да |
| Глибина | 16.5 мм |
| Смаження в комплекті | Немає |
| Кількість точок світла | 1 |
| Колекція | Sun King |
| Максимальна потужність смаження | 60 |
| Матеріал | Метал, льон, кришталь |
| Мoдель | GN-SUN-KING-TL |
| Номінальна напруга | 220-240 |
| Сумісність зі смарт-жарушками | Да |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір | Постарівчий золотий |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 366 ₴

