
Настільний торшер Maytoni Alicante (Mod014Tl01N)
10 837 ₴
- В наявності
- Код: 84018196
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа Maytoni Alicante Mod014Tl01N - Сучасний дизайн у поєднанні з класичною формою ламп із серії Alicante Maytoni задовольнить смаки найвибагливіших покупців. Отримана колекція є прикладом ідеального поєднання дизайну, який вписується в сучасний модерністський час і в той же час відсилає до неокласичного дизайну. Елегантні білі абажури кріпляться до металевої конструкції, яка вигадливо оброблена скляними елементами. Світильники ідеально підійдуть для багатьох сучасних і класичних кімнат, таких як вітальня або їдальня, вони прикрасять зону відпочинку і освітлять спальню. Специфікація: Кількість джерел світла: 1 x E14 Ступінь захисту: IP20 Джерело живлення: 230 В Потужність одного джерела світла: 40 Вт Джерело світла в комплекті: Немає рухомого джерела світла: Немає регулювання висоти: Ні Висота: 46 см Ширина: 26,5 см Колір: Білий, Хром, Прозорий Матеріал: Метал, скло, тканина Стиль: класичний, сучасний Місце використання: офіс, вітальня, спальня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 26.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 46 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26.5 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | MOD014TL-01N |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Metal, Szkło, Tkanina |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny, Klasyczny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 837 ₴




