
Люстра Maxlight Organic P0354
17 315 ₴
- В наявності
- Код: 84769240
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Іноді творіння
люди надихаються природою. Це також стосується ламп Organic
Їх форма відноситься до природних форм, які радують своїми
нерівності: висока трава, стовбури дерев або базальтові камені. Це органічно
широке сімейство світильників, що включає дві стельові лампи та чотири підвісні лампи
і настінний світильник, усі доступні принаймні у двох металевих кольорах. Прямі, витягнуті, блискучі циліндри виглядають надзвичайно елегантно і. забезпечують широкий потік яскравого світла. Органічна сім'я щоб створити систему освітлення для всього будинку: як лампа над столом в
їдальня, вітальня та спальня. Він також буде ідеально працювати як
стильне освітлення стійки, холу готелю чи закладу культури. Органічний P0354
Світильник підвісний MaxLight, колір чорний Розміри Довжина звису
макс.: 140 см Діаметр
абажур: 100 см Дані
технічний Тип
лампочки: LED Сила всього
лампи: 16 Вт Потік
яскравість: 1360 ЛМ Колір світла: 3000 K Клас
герметичність: IP 20 Інтегровано
напруга в мережі: 230 В Колір лампи: чорний Клас
енергія лампочки: A++_A Тип
оздоблення: метал, акрил Стиль лампи: сучасний Приміщення: вітальня, їдальня, спальня, хол, кухня, кабінет
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 4 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Jadalnia, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | Organic |
| Максимальна потужність лампи | 16W Вт |
| Марка | Maxlight |
| Матеріал | Metal, Akryl |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 315 ₴


