
Стельовий світильник Maxlight Organic P0357 білий підвісний LED 16W
17 315 ₴
- В наявності
- Код: 84769246
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий підвісний світильник Maxlight Organic P0357 у білому кольорі. Лінійна конструкція довжиною 100 см з металевим корпусом. Обладнаний вбудованими світлодіодами потужністю 16 Вт з кольоровою температурою 3000K (теплий білий світ). Кількість джерел світла: 1. Світильник призначений для підвісу та створення рівномірного освітлення. Виріб отримав позитивні відгуки користувачів з оцінкою 5.0 балів за функціональність, міцність і зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 мм |
| Мoдель | Organic P0357 |
| Потужність | 16 |
| Тип | Стельовий світильник |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 315 ₴


