
Люстра Maxlight Organic P0359 підвісна хромована 150 см LED
34 198 ₴
- В наявності
- Код: 84769250
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Maxlight Organic P0359 - сучасний підвісний світильник у стилі мінімалізму. Корпус виконаний з хрому з лінійною формою. Висота регулюється до 150 см, ширина плафона 50 см, глибина 50 см. оснащена світлодіодним джерелом світла (1 LED джерело). Живлення мережеве. Використовується для освітлення над столом або в житлових приміщеннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Хром |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | ета |
| Мoдель | Organic P0359 |
| Потужність | 26 |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 198 ₴

