
Підвісна лампа Maxlight Organic P0360
36 196 ₴
- В наявності
- Код: 84769252
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maxlight Organic P0360. це сучасна підвісна лампа, яка поєднує в собі елегантний дизайн та функціональність. Ідеально підійде для кухні, вітальні чи їдальні, надаючи інтер'єрам унікального характеру. Завдяки використанню технології LED, ця лампа не тільки забезпечує відмінне освітлення, але й відповідає трендам енергозбереження, що робить її відмінним вибором для людей, які дбають про екологію. Енергозбереження та клас енергоефективності. це приклад лампи, яка вирізняється енергозбереженням. оснащена.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 26 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | P0360 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 150 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 196 ₴






