
Лампа підвісна Maxlight Organic P0361
23 189 ₴
- В наявності
- Код: 84769255
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maxlight Organic P0361. це підвісна лампа, яка поєднує в собі сучасний дизайн та функціональність. Її елегантна форма та високоякісні матеріали роблять її ідеальним рішенням для освітлення різних приміщень, таких як кухня чи вітальня. Завдяки використанню технології LED, лампа не тільки красиво освітлює простір, але й сприяє економії енергії. Матеріал і дизайн. Лампа вирізняється сучасним стилем, який чудово вписується в сучасні інтер'єри. Виготовлена з металу, забезпечує довговічність і стійкість до.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 39 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 39 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 26 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | P0361 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 150 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 189 ₴



