
Настінний світильник Lutec Qubo 4 з датчиком руху LED 13W антрацит
5 151 ₴
- В наявності
- Код: 85003238
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Lutec Qubo 4 (5193002118) з вбудованим датчиком руху (PIR). Корпус виконаний з алюмінію та пластику в антрацитному кольорі. Оснащений вбудованим LED модулем потужністю 13 Вт зі світловим потоком 800 лм і кольоровою температурою 3000K. Напруга живлення 230 В. Клас захисту IP54 забезпечує захист від бризок та пилу. Габарити: висота 270 мм, ширина 110 мм, глибина 76 мм. Світильник призначений для зовнішнього монтажу на стіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lutec |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колірна температура | 3000К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP клас захисту | 54 |
| Артикул виробника | 5193002118 |
| Глибина | 7.6 мм |
| Датчик руху | Да |
| Матеріал плафона, підвісок | Аюїній |
| Мoдель | Qubo 4 |
| Потужність | 13 |
| Напруга живлення | 230 |
| Світловий потік | 800 |
| Тип | Настінний світильник |
| Тип джерела світла | LED інтегрований |
| Встановлення | Зовнішня |
| Колір | Антрацит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 151 ₴

