
Люстра Candellux Batley 5 класичний стиль тканина чорна
8 316 ₴
- В наявності
- Код: 85120694
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Luno Batley 5 від виробника Candellux у чорному кольорі, виконана у класичному стилі. Підвісний світильник з 5 джерелами світла та цоколем E14. Розміри: ширина 58 см, висота 40 см, глибина 58 см, діаметр абажура 40 см. Матеріал абажура - текстиль. Призначена для освітлення вітальні, їдальні та спальні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50205106 |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр плафона | 40 |
| Довжина: | 58 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Мoдель | Batley 5 |
| Тип | Люстра |
| Ширина | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 316 ₴

