
Люстра Candellux Batley 3 класичний стиль тканина біла
7 258 ₴
- В наявності
- Код: 85120769
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Candellux Batley 3 (50203109) виконана в класичному стилі. Підвісний світильник з тканинним абажуром білого кольору. Обладнана 3 джерелами світла з цоколем E14. Розміри: ширина 52 см, глибина 34 см, висота 40 см, діаметр абажура 40 см. Корпус виготовлений з металу в поєднанні з тканинним плафоном. Призначена для встановлення в салонах, вітальнях та їдальнях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50203109 |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр плафона | 40 |
| Довжина: | 34 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Мoдель | Batley 3 |
| Тип | Люстра |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 258 ₴

