
Плафон Argon FLAVIO 1413
12 340 ₴
- В наявності
- Код: 85124957
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Польська компанія ARGON у своїй компанії
У пропозиції представлені сучасні та класичні інтер’єрні світильники. Відмітний
Освітлення ARGON - це поєднання багатьох матеріалів в одній лампі,
наприклад, хром, дерево і скло. Унікальна декоративна обробка абажура з різними
форми і різновиди є характерною ознакою вищезгаданого освітлення
виробник. Лампи ARGON - це сучасне освітлення, що поєднує в собі хром
і скло, а з іншого боку, класичне освітлення, що містить дерево і
скло. Колекція
ФЛАВІО Серія FLAVIO поєднує обидва
характерні елементи з останньої колекції ARGON BASIC. Це лампи в
латунного кольору, де джерело світла приховано під скляним абажуром
форма молочної кульки. Вся структура мінімалістична, але
форма абажурів і колір латуні надають лампам FLAVIO блиск
кожна кімната. Ми говоримо про елегантність, яку ви можете собі дозволити в. їхні інтер’єри. FLAVIO 1413 Код товару: 1413 Висота: 170 мм Ширина: 340 мм Джерело
фари: 3 x E14/7W/230V Сім'я: ФЛАВІО Тип
світильники: PLAFON Стандарт: IP44 Матеріал: ЛАТУНЬ СТАЛЬ, СКЛО Колір: ЛАТУНЬ СТАЛЬ, СКЛО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Цоколь | E14 |
| Розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 12 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 7 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | FLAVIO 1413 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Плафоны |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 340 ₴

