
Світильник стельовий Prezent Latina IP44 чорно-золотий E14 3x7W
11 125 ₴
- В наявності
- Код: 85124959
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник Latina IP44 призначений для ванних кімнат та інших вологих приміщень. Виріб оснащений трьома джерелами світла з патроном E14, кожна потужністю до 7 Вт, сумісний зі світлодіодними лампами. Колірна температура 3000K створює теплий і комфортний промінь для повсякденного використання. Розміри: ширина 35 см, глибина 35 см, висота 23 см. Виготовлений з високоякісної сталі та скла у чорно-золотому виконанні. Ступінь захисту IP44 забезпечує надійний захист від вологи та пилу, що дозволяє використовувати світильник у ванній, спальні, вітальні або прихожій. Абажури у формі кулі надають виробу стильний та сучасний вигляд. Світильник сумісний зі світлодіодними лампами, забезпечуючи економічне споживання електроенергії та зменшення витрат на електрику. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000К |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Łazienka |
| Мoдель | LATINA |
| Максимальна потужність лампи | 7W Вт |
| Марка | Prezent |
| Матеріал | Stal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Glamour |
| Тип | Plafony |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 125 ₴

