
Плафон Trio Granada LED чорний мат 36W з димером 673890232
16 058 ₴
- В наявності
- Код: 85125602
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Trio Granada Led Чорний Мат 36W Регульований (673890232). Люстри є ключовим елементом освітлення в кожному інтер'єрі, пропонуючи різноманітні можливості для оформлення та функціональності. Плафони, такі як модель Trio Granada Led Чорний Мат 36W Регульований, чудово підходять для різних приміщень, надаючи їм сучасного характеру та забезпечуючи оптимальне освітлення. Параметри світла. Ця модель плафона має максимальну потужність лампочки 36W, що дозволяє ефективно освітлювати простір. Лампа підтримує одне джерело світла LED, яке забезпечує температуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 36W Вт |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 058 ₴

