
Primera Плафон Endon Abaurowa Hayfield круглий брашований бронза бежевий 72635
25 655 ₴
- В наявності
- Код: 85125867
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Endon Abaurowa Hayfield Okrga Plafon щеточный Brz Beовий (72635). Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, виконуючи функцію як освітлення, так і декору. Вірно підібрана лампа, така як Endon Abaurowa Hayfield Okrga Plafon щеточный Brз Beовий (72635), може повністю змінити атмосферу в приміщенні, вносячи гармонію і стиль. Модель є відмінним прикладом елегантного освітлення, яке можна використовувати в кухні. Енергоефективність. Abaurowa люстра від Endon відповідає вимогам енергоефективності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Колір | Бежевий |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 49 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний, Етно, Англійський |
| Тип | Плафоны |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 655 ₴










