
Плафон Milagro Spot Joker чорний 3xGU10 GU10
4 489 ₴
- В наявності
- Код: 85126250
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плафон стельовий Milagro Spot Joker (MLP912) чорного кольору з трьома джерелами світла. Тип кріплення: плафон на стелю. Патрон GU10 для трьох ламп. Матеріал корпусу з металу. Розміри: висота 170 мм, ширина 340 мм, глибина 55 мм. Ширина цегли/кожуха 55 мм, висота 95 мм. Вага нетто 0,92 кг, вага брутто 1,10 кг. Напруга живлення 230В 50Гц. Ступінь захисту IP20. Виробник Eko-Light. Серія Joker. Лампа в комплект не входить. Упаковка: висота 15 см, ширина 40 см, глибина 12 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | MLP912 |
| Вага брутто | 1.1 |
| Вага нетто | 0.92 |
| Висота | 17 мм |
| Висота абажуру | 9.5 |
| Висота паковання | 15 |
| Глибина | 5.5 мм |
| Глибина паковання | 12 |
| Каталог | 2023 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Joker |
| Напруга живлення | 230 |
| Виробник оригінал | Eko-Light |
| Серія | Joker |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Плафон стельовий |
| Тип патрона | GU10 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 34 мм |
| Ширина абажура | 5.5 |
| Ширина паковання | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 489 ₴

