
Підвісна люстра Amplex Akadi 8 біла 0146
65 862 ₴
- В наявності
- Код: 85126484
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Amplex Lampa Akadi 8 Біла 0146 (146). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи різноманітні варіанти для багатьох приміщень. Чи то в вітальні, спальні, кухні чи офісі, добре підібрана люстра може повністю змінити характер простору, додаючи йому стилю та функціональності. Одним з таких продуктів є Amplex Lampa Akadi 8 Біла 0146 (146), який поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Ефективність освітлення. Люстра. Amplex Lampa Akadi 8 Біла 0146 (146) оснащена вісьмома джерелами світла, що гарантує відмінне освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amplex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Мoдель | Akadi |
| Марка | Amplex |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 862 ₴

