
Підвісна стельова лампа Amplex Vai 2 чорний 0289 (289)
11 201 ₴
- В наявності
- Код: 85126567
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Amplex Lampa Vai 2 Czarnий 0289. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи не лише світла, але й стилю та елегантності до кожного приміщення. Залежно від обраної моделі, вони можуть бути основним джерелом освітлення або тонким доповненням до оформлення. Використання люстр надзвичайно різноманітне - від віталень, через спальні, кухні, до ванних кімнат. Тому варто звернути увагу на специфікації та технічні характеристики обраного продукту. Технічна специфікація. - це сучасне і елегантне рішення для вашого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amplex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 4W Вт |
| Марка | Amplex |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 201 ₴

