
Стельовий світильник Italux Ferrand MDM41234 чорний
6 001 ₴
- В наявності
- Код: 85378201
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Italux Ferrand Mdm41234 Bk (Mdm41234Bk) Сучасний
Дизайн і унікальна форма підвісних світильників Ferrand задовольнять будь-який смак
вимогливі клієнти. Характерною колекцією ламп Ferrand Italux є
приклад ідеального дизайну, який вписується в сучасний модерн
разів. Світильники відмінно впишуться в багатьох сучасних інтер'єрах
такі кімнати, як вітальня або їдальня, вони прикрасять зону відпочинку
і скрасить спальню. Вони чудово будуть висіти над обіднім столом або островом
кухня. Виробник пропонує лампи двох розмірів, а також варіант з чотирма
або вісім абажурів. Лампа
був виготовлений відомим польським виробником освітлювальних приладів Italux
високоякісна продукція та точна ручна обробка. Світильники
Italux створено за зразком оригінальних італійських дизайнів освітлення
Вони відрізняються модним дизайном і цікавим стилем. освітлення для
класичні та модерністські інтер'єри. Світильники відмінно виконають свою функцію
не лише як освітлення, а й як футуристична сучасна прикраса
інтер'єрів. Світильник підійде як для комерційних, так і для приватних приміщень
як-от вітальня, спальня чи атмосферний ресторан. Лампа
підвісний Ferrand MDM-4123/4 BK Italux Матеріал
версії: метал, скло Колір:
чорний, білий вис
загальна: 102 см регульована висота:
32 см Довжина:
54 см Ширина:
27 см Джерело
фари: G9 кількість
Джерела світла: 4 Потужн
макс.: лампа 4x25 Вт
продається без лампочок Можливість
Застосування світлодіодних ламп
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 54 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 54 см |
| Клас енергоспоживання | E |
| Максимальна потужність лампи | 25 Вт |
| Мoдель | MDM41234 |
| Нитка | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 001 ₴




