
Стельовий світильник Milagro Zwis Dama (Mlp6450)
6 173 ₴
- В наявності
- Код: 85378210
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Milagro Zwis Dama (Mlp6450) Стельові світильники є ключовим декоративним і функціональним елементом будь-якого інтер'єру. Вони відповідають за достатнє освітлення кімнат, створення доброзичливої атмосфери вдома або в офісі. Завдяки різноманітності дизайнів і стилів стельові світильники можна адаптувати до будь-якого типу інтер'єру, роблячи його більш комфортним і естетичним. Світлова ефективність і параметри Milagro Zwis Dama (Mlp6450) — підвісний світильник, оснащений трьома джерелами світла максимальною потужністю 60 Вт кожен. Це робить його ідеальним для використання в різних приміщеннях, забезпечуючи достатнє освітлення. Світильник працює з лампочками Е27, що дозволяє використовувати енергозберігаючі світлодіодні джерела світла. Технічні характеристики Лампа має розміри, які роблять її надзвичайно функціональною та простою в установці. Його ширина 64 см, глибина 15 см. Загальна висота світильника досягає 90 см, що дозволяє регулювати висоту підвісу в залежності від потреб користувача. Лампа виготовлена з високоякісного металу, що гарантує її міцність і довгий термін служби. Енергозбереження та функціональність Milagro Zwis Dama (Mlp6450) призначений для роботи з енергозберігаючими джерелами світла, що дозволяє значно знизити споживання електроенергії. Він має клас енергоспоживання А, що додатково підтверджує його енергоефективність. Світильник також оснащений світлодіодними лампочками, що робить його готовим до використання відразу після встановлення. Застосування та дизайн Ця лампа ідеально підходить для різних приміщень, таких як коридор, офіс, кухня, вітальня або спальня. Його сучасний дизайн у скандинавському стилі з дерев'яними елементами ідеально вписується в мінімалістичний інтер'єр, додаючи елегантності та свіжості. Кольори лампи - бежевий і білий, які є класичними і легко підходять до більшості композицій. Сумісність фреймів Milagro Zwis Dama (Mlp6450) підтримує лампи з різьбленням E27, яке є одним із найпопулярніших типів на ринку. Це полегшує пошук відповідного джерела світла, сумісного з цією лампою. Огляд переваг продукту: Найважливіші переваги продукту представлені нижче: Підсумок Milagro Zwis Dama (Mlp6450) — підвісний світильник, ідеально підходить для сучасних інтер'єрів. Його три джерела світла та можливість регулювати висоту роблять його ідеальним для різних приміщень. Висока якість виготовлення та енергоефективність є додатковими перевагами цієї лампи. Він вдало впишеться як в мінімалістичні, так і в більш класичні аранжування.?
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 15 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | mlp6450 |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny, Etno, Angielski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Białe |
| Ширина | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 173 ₴

