
Світильник настінний Milagro Shine LED 12W 4000K IP44 білий
4 749 ₴
- В наявності
- Код: 85383952
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний настінний світильник Shine White 60 см, 12 Вт. Колекція Shine розроблена з урахуванням високої функціональності та декоративності. Світильник має прості стилістичні лінії та ідеальну обробку при привабливій ціні. Підходить до будь-якого інтер'єру, особливо добре виглядає в мінімалістичних та сучасних композиціях. Рекомендується для розміщення у ванній кімнаті над дзеркалом, для освітлення картин у будинках, готелях та офісних приміщеннях. Клас герметичності IP44 забезпечує захист від крапель води. Колірна температура 4000K створює нейтральне світло, приємне для ока, і добре поєднується з будь-якою кольоровою палітрою стін, меблів та аксесуарів. Сімейство настінних світильників Shine доступне в 6 колірних варіантах. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 12 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Łazienka |
| Мoдель | Shine |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Kinkiety |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркаса | дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749 ₴

