
Люстра Prestige By Altavola Lunette No 3 чорна 6 джерел LED
20 970 ₴
- В наявності
- Код: 85512709
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Prestige By Altavola Lampa Lunette No 3 Czarna. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів. Їх різноманітні застосування роблять їх незамінними в кожному приміщенні – від вітальні, через офіс, до спальні. Вони можуть не лише ефективно освітлювати простір, але й додавати інтер'єру унікального характеру. Світлова ефективність. забезпечує відмінну світлову ефективність завдяки використанню шести джерел світла LED. Кожне з них має максимальну потужність 3W, що дозволяє досягти відповідного рівня яскравості в.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 9330 |
| Можливість димування | Немає |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр абажуру | 38 |
| Додатковий колір | Сатиноване золото |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 3 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Lunette No 3 |
| Виробник | Altavola |
| Температура кольору | Тепла |
| Тип | Люстра підвісна |
| Тип джерела світла | LED |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 970 ₴

