
Люстра TK Lighting Cubus Mega підвісна 8 джерел E27 графітова
19 312 ₴
- В наявності
- Код: 85513346
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна люстра TK Lighting Cubus Mega (модель 4113) з 8 джерелами світла типу E27. Графітовий колір корпусу. Розміри: висота 80 см, ширина 85 см, глибина 30 см, діаметр абажура 30 см. Живлення мережеве. Промислів стиль з множинними точками освітлення. Високі оцінки споживачів за функціональність, довговічність та зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр плафона | 30 |
| Матеріал плафона, підвісок | Стеко |
| Мoдель | CUBUS |
| Колір | Графітовий |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 312 ₴

