
Стельовий світильник Markslojd Row 4L Black (107746)
8 354 ₴
- В наявності
- Код: 85513575
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Markslojd Row 4L Black (107746) ТЕХНІЧНІ ДАНІ Колір абажура: білий Домінуючий матеріал: метал Домінуючий колір: чорний Нитка: G9 Кількість джерел світла: 4 Максимальна потужність: 7 Вт Захист від проникнення: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 100 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 7W Вт |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 354 ₴



