
Плафон Atlantis Argon (4078)
8 539 ₴
- В наявності
- Код: 85642352
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стельовий світильник Argon Atlantis 4078 — це стильний сучасний стельовий світильник латунного кольору з вбудованим світлодіодним модулем. Чудово підійде для сучасних інтер'єрів, оформлених відповідно до сучасних тенденцій сучасного дизайну інтер'єру. Лампа дає багато теплого світла, тому здатна освітлювати великі поверхні. Світильник польського виробництва сподобається всім любителям дизайнерських рішень. Каркас світильника виготовлений зі сталі, джерело світла закрите оргсклом. Технічні характеристики: Висота: 7 см Ширина: 35 см Матеріал: Метал Додатковий матеріал: Скло Основний колір: Латунь Додатковий колір: Білий Основа: Світлодіодний модуль Потужність лампочки: 21 Вт Напруга живлення: 230 В Кількість лампочок: 1 Джерело світла в комплекті: Так Клас герметичності: IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 7 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Sypialnia |
| Мoдель | Atlantis |
| Максимальна потужність лампи | 21W Вт |
| Марка | Argon |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Нитка | E27 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Złote |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 539 ₴

