
Світлодіодна лампа Argon (4082)
9 903 ₴
- В наявності
- Код: 85642361
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Торшер Hilary з абажуром Лампи серії Hilary від Argon підійдуть любителям абажурів? Однозначно так! Але це все? Однозначно ні! Лампи Hilary з плафонами також є чудовим вибором для тих, хто шукає освітлення, яке поєднує в собі естетику та функціональність. Торшер Hilary з абажуром поєднує в собі прохолоду сталі з теплом тканини. Чорно-білий дует поза часом і елегантний. Завдяки нейтральним кольорам світильник підійде до багатьох інтер'єрів. Ідеально підходить як торшер для вітальні та спальні. Те, що абажур обмежує випромінюване світло, сприятливо впливає на зір, а більше того, впливає на загальний комфорт перебування в кімнаті, прикрашеній лампою з абажуром. Абажур виготовлено з матеріалу, стійкого до високих температур, що означає, що ви завжди можете насолоджуватися його ідеальним виглядом. Приємне світло лампи з абажуром зробить будь-яке заняття та відпочинок приємнішим. Тип джерела світла Лампа має змінне джерело світла з популярним цоколем E27 з максимальною потужністю лампи 15 Вт. Можна використовувати енергозберігаючий світлодіодний аналог. Серія Гіларі Серія Hilary включає сім ламп з абажуром (настіл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 164 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Salon |
| Мoдель | HILARY |
| Максимальна потужність лампи | 15W Вт |
| Марка | Argon |
| Нитка | E27 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Ledowe |
| Колір | Białe |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 903 ₴

