
Світильник настінний Kaja Tiffany K-W12550 вітражний фрукти
6 706 ₴
- В наявності
- Код: 8583065
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник K-W12550 серії FRUIT — вітражне освітлення з різнокольоровим склом, покритим перламутром. Абажур виконаний у рослинному мотиві з зображенням фруктів, розташованими у вигляді візерунка. Таке оформлення створює цікавий візуальний ефект завдяки розсіюванню падаючого світла. Світильник добре підходить для інтер'єрів вінтажного та сільського стилів, може бути встановлений у вітальні, їдальні, кухні та ресторані. Матеріал конструкції: метал і скло. Тип цоколя: E27. Максимальна потужність лампочки: 40 Вт. Одне джерело світла. Розміри: висота 17 см, ширина/діаметр 30 см, глибина 16 см. Клас захисту IP20. Вага виробу: 1,3 кг. Доставка зі складу становить 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 16 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Kaja |
| Матеріал | Metal, Szkło |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Witrażowe |
| Колір | Kolorowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 706 ₴

