
Підвісна лампа Eglo Alobrase 5x40W E27 98617
18 175 ₴
- В наявності
- Код: 85849640
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Eglo Alobrase Лампа підвісна E27 5X40W 98617. Стельові світильники є ключовим елементом інтер'єру, виконуючи як освітлювальну, так і декоративну функцію. Серед них підвісна лампа Eglo Alobrase вирізняється сучасним дизайном і функціональністю, стаючи відмінним вибором для різних приміщень. Світловіддача. Підвісна лампа Eglo Alobrase оснащена п'ятьма джерелами світла, що забезпечує відмінне освітлення навіть у більших приміщеннях. Кожне з джерел може мати потужність до 40W, що разом дає нам потужність освітлення в межах 200W. Завдяки використанню патрона E27 ви маєте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 54 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 54 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 175 ₴

