
Люстра Eglo Alobrase (98649)
15 212 ₴
- В наявності
- Код: 85853451
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Eglo Alobrase (98649) Стельові світильники - невід'ємний елемент будь-якого інтер'єру. Від їх функціональності та естетики залежить загальний вигляд приміщення, а також комфорт повсякденного життя. Правильно підібравши стельовий світильник можна значно підвищити якість освітлення та створити затишну атмосферу у вашому домі. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Eglo Alobrase (98649), сучасна підвісна лампа, яка вражає своєю елегантністю та функціональністю. Параметри світла Стельовий світильник Eglo Alobrase забезпечує освітлення завдяки чотирьом джерелам світла. Кожен з них може бути оснащений лампочкою з максимальною потужністю 40 Вт, яка забезпечує достатньо світла навіть у великих приміщеннях. Тип різьблення Е27, що дозволяє легко встановити широкий спектр лампочок, в тому числі енергозберігаючі світлодіодні. Технічні характеристики Підвісний світильник Eglo Alobrase має вражаючі розміри, що робить його ідеальним рішенням для вітальні. Ширина світильника 150 см, глибина 15 см, загальна висота 110 см. Діаметр кожного абажура 15 см. Завдяки такій конструкції світильник не тільки висвітлює кімнату, але й прикрашає її. Лампа виготовлена з високоякісного металу, що забезпечує її довговічність і міцність. Коричневий колір додає елегантності та ідеально вписується в сучасний інтер'єр. Енергозбереження Стельовий світильник Eglo Alobrase характеризується високою енергоефективністю, класифікованою як клас А. Це означає, що його використання дозволяє економити електроенергію, зберігаючи високу якість освітлення. Функціональні можливості та застосування Завдяки сучасному дизайну та універсальному стилю світильник Eglo Alobrase ідеально підходить для різних приміщень, таких як вітальня, спальня чи їдальня. Можливість регулювання яскравості світла та використання світлодіодних лампочок роблять це рішення не тільки естетичним, але й практичним. Дизайн і розмір Eglo Alobrase привертає увагу своїм сучасним дизайном. Виготовлений з металу та сталі, світильник має акценти з бурштину та латуні, які надають йому унікального характеру. Завдяки своїм розмірам (ширина: 150 см, глибина: 15 см, висота: 110 см) це рішення для великих приміщень. Переваги продукту Нижче ми представляємо основні переваги стельового світильника Eglo Alobrase: Підсумок Eglo Alobrase (98649) — стельовий світильник, для людей, які цінують сучасний дизайн і функціональність. Завдяки своїй світлової ефективності і можливості використан
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 15 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Salon |
| Мoдель | Alobrase |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 212 ₴

