
Люстра Azzardo Bamboo 4 Pendant White Md80364Hwh Az1902
25 080 ₴
- В наявності
- Код: 85888365
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo. це бренд, присвячений тим, хто шукає відмінну якість освітлення з вишуканим дизайном. Наша пропозиція включає унікальні лампи та світильники, які не тільки освітлять кожну кімнату, але й стануть її неповторним декоративним елементом. Лампи Azzardo. поєднують у собі продумані форми, елегантні лінії та унікальні матеріали. Вони створені для людей, які цінують функціональність у поєднанні з нестандартним дизайном. Azzardo - це поєднання сучасності з класом, це освітлення для тих, хто цінує красу та гармонію в кожній деталі свого.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті, з регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 168 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 080 ₴

