
Світильник настінний Azzardo Louise 12 білий LED висяча лампа
26 921 ₴
- В наявності
- Код: 85895070
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник висячий Azzardo Louise 12 у білому кольорі, артикул AZ3421. Сучасна лампа з LED технологією, оснащена 12 світлодіодами. Відноситься до категорії ламп настінних та плафонерів. Висота конструкції становить 160 см. Призначена для використання з гвинтовим цоколем. Товар активно пропонується в різних інтернет-магазинах з позитивними відгуками покупців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AZ3421 |
| Діаметр/ширина абажуру | 45 см |
| Категорія товару | Лампи настінні |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Максимальна потужність лампочки | 3 Вт |
| Мoдель | Louise 12 |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Світильник настінний |
| Тип лампи | LED |
| Тип цоколя | Гвинтовий |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 921 ₴



