
Люстра підвісна Azzardo Led Helena Az3341 чорна метал E27
16 543 ₴
- В наявності
- Код: 85895081
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник Azzardo Led Helena Az3341 з енергозберігаючим світлодіодним джерелом світла. Потужність 21 Вт, колірна температура 3000-3300К створює затишне теплое освітлення. Розміри: висота 180 см, діаметр абажуру 40 см, ширина 40 см. Оснащений стандартною різьбою E27 та блоком живлення від мережі 220В. Клас енергоспоживання G - економічний у використанні. Корпус виготовлений з чорного металу, легко очищується та потребує мінімального догляду. Індустріальний стиль гармонійно доповнить спальню, вітальню або кухню. Сумісна з різноманітними світлодіодними джерелами світла доступними на ринку. Сучасна конструкція забезпечує довговічність та надійність. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W, 21W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Industrialny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 543 ₴



