
Світильник настінний Azzardo Led Merlo білий AZ3185
23 247 ₴
- В наявності
- Код: 85895233
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo Merlo Az3185. Люстри відіграють ключову роль у створенні атмосфери та функціональності інтер'єру. Ідеально підходять для різноманітних приміщень, пропонуючи як практичне освітлення, так і естетичний декоративний елемент. Серед них виділяється Azzardo Merlo Az3185, відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне та стильне освітлення. Світлова ефективність. Люстра Azzardo Merlo Az3185 обладнана одним джерелом світла LED, яке забезпечує світлову ефективність на рівні 3000K. Ця колірна температура гарантує приємне, тепле світло, яке є.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 200 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | AZ3185 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Настінний світильник |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 247 ₴


