Доставка зі складу 5-10 днів. Кавовий еспресо-машина YOER Lattimo EMF01S. НОВА, УДОСКОНАЛЕНА МОДЕЛЬ - червень 2021 - тиск 20 бар. Подивіться наше відео. КОНСТРУКЦІЯ - ГОЛОВНІ ЕЛЕМЕНТИ. 1. Плата з додатковим нагрівачем - підігрівач для чашок. 2. Корпус з нержавіючої сталі INOX. 3. Гніздо для колби та колба. 4. Виймний резервуар для молока. 5. Двостороння решітка для крапель. 6. Виймний резервуар для води. 7. Підсвічувана панель управління. 8. Високоякісний італійський насос Ulka. 9. Вимикач безпеки. 10. Антиковзка основа. ХАРАКТЕРИСТИКИ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31.6 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Ширина | 21.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготовані напої | Капучино |
| Гігієна та чищення | Автоматичне чищення |
| Тиск | 20 Bar |
| Захист | Автоматичне вимкнення |
| Комунікація | Індикатор рівня води |
| Мoдель | Lattimo |
| Марка | Yoer |
| Потужність | 1350W |
| Об'єм резервуара для води | 1.8 |
| Тип кави | Мелений |
| Тип експлуатації | Капсульний |
| Типи регулювання | Видалення пари, Кількість кави |
| Функції | Підігрів чашок, Збивання молока |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴





