
Розумний світлодіодний світильник PHILIPS HUE Fugato чорний 4 спота
20 070 ₴
- В наявності
- Код: 86090005
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Прожектор Philips Hue Fugato Освітіть свій дім кольорами за допомогою джерела світла Hue Fugato. Це відмінне рішення для вітальні та спальні. Використовуйте Bluetooth, щоб миттєво вмикати, вимикати та приглушувати світло та створювати освітлення в одній кімнаті. Ви також можете об’єднати джерело світла з Hue Bridge, щоб отримати доступ до повного спектру функцій. Поставляється зі світлодіодною лампочкою GU10. Просте керування через додаток Bluetooth або голосове керування* Додайте міст Hue, щоб розблокувати більше функцій Легке керування завдяки підключенню Bluetooth Легко вмикайте, вимикайте, затемнюйте та змінюйте світло за допомогою мобільної програми Philips Hue Bluetooth (доступна для iOS та Android). Додаток дозволяє контролювати до 10 точок освітлення (лампи та лампи Philips Hue) в одній кімнаті. Керуйте своїм освітленням за допомогою голосу* Philips Hue працює з Amazon Alexa та Google Assistant у поєднанні з сумісним пристроєм Google Nest або Amazon Echo. Прості голосові команди дозволяють керувати багатьма точками світла в кімнаті або керувати лише однією вибраною лампою. Створіть унікальну атмосферу за допомогою кольорового світла Змініть свій дім за допомогою палітри з 16 мільйонів світлих кольорів - легко та швидко створіть атмосферу, яка підходить для будь-якого випадку. Одним дотиком ви можете створити святкову атмосферу, ідеальну для домашньої вечірки, перетворити свою вітальню на кінотеатр, змінити вигляд свого дому за допомогою різних кольорів світла та багато іншого. Широкий діапазон відтінків білого світла Вибирайте з багатьох відтінків білого світла - від теплого до холодного білого. Повний діапазон затемнення, від дуже яскравого світла до делікатного світіння, дозволяє регулювати відтінок та інтенсивність освітлення в будь-який час доби. Вибирайте правильне освітлення для кожної діяльності Чотири схеми освітлення, які ми підготували (бадьорість, підвищення концентрації, для читання та відпочинку) дозволять вам налаштувати освітлення відповідно до щоденних завдань і зробити ваш день приємнішим. Два холодніші кольори білого світла полегшують вставати вранці та зосереджуватися, а два тепліших кольори дозволяють насолоджуватися гарною книгою та розслаблятися після важкого дня. Розкрийте всі свої можливості розумного освітлення за допомогою Hue Bridge Покращіть розумне освітлення Philips Hue у своєму домі за допомогою Philips Hue Bridge (продається окремо). Hue Bridge дозволяє додати до 50 точок світла, якими ви можете керувати у своєму домі та саду. Ви можете створювати графіки автоматичного ввімкнення світла, роблячи свій дім справді розумним. Синхронізуйте світло з фільмами, іграми та музикою та виведіть свої домашні розваги на новий рівень. Керуйте освітленням ззовні будинку або додайте додаткові аксесуари до системи, як-от датчики руху чи пульт дистанційного керування освітленням (контролер диммера). ПЕРЕВІРТЕ ДЕТАЛІ АКЦІЇ ТА ПОЛОЖЕННЯ І УМОВИ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 6 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 5.5 Вт |
| Марка | Signify |
| Мoдель | 5063430P7 |
| Модель товару | Fugato |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця |
| Серія | White and color ambiance |
| Стан | Нове |
| Тип | Стельовий світильник |
| Тип цоколя | GU10 |
| Функції | Керування через Bluetooth, RGB-колір (16 млн відтінків) |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 6500K, 2200K |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | GU10 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 070 ₴






