
Розумний світильник PHILIPS HUE White and color ambiance Argenta алюмінієвий
14 652 ₴
- В наявності
- Код: 86090007
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумний світильник PHILIPS HUE White and color ambiance Argenta в алюмінієвому корпусі срібного кольору. Модель 5062348P7. Сумісний із системою розумного дому Philips Hue. Дозволяє керувати освітленням через додаток, створювати сценарії освітлення та вибирати з мільйонів варіантів кольорів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 12 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 6 |
| Дистрибуція | Philips HUE |
| Додаткова інформація | Розумне освітлення |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 5.5 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Аюїній |
| Мoдель | 5062348P7 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світильник |
| Колірна температура | 6500K, 2200K |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 652 ₴








