
Підвісна лампа Italux Cabella 25Xg9 хромдимний Pnd525225Chsmk
35 092 ₴
- В наявності
- Код: 86090029
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Italux Cabella 25Xg9 Chromdymny Pnd525225Chsmk. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характер і функціональність. Завдяки різноманітним застосуванням, можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як кухня, вітальня чи спальня. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є підвісна лампа. Italux Cabella 25Xg9 Chromdymny Pnd525225Chsmk., яка поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Висока світлова ефективність. Люстра. Italux Cabella. оснащена. 25 джерелами світла., що дозволяє на рівномірне освітлення простору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Cabella |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 240 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 092 ₴


