
Підвісна лампа Azzardo Sirius 75 мідний Az2119
12 340 ₴
- В наявності
- Код: 86093084
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo Лампа підвісна мідна SIRIUS 75 AZ2119. Серія сучасних підвісних ламп Azzardo Sirius. Лампа вирізняється оригінальним дизайном та цікавою формою освітлення. Лампа привертає увагу, і ніхто не пройде повз неї байдуже. Лампи Sirius представлені в двох кольорах: мідному та хромованому. Перевагою лампи є можливість регулювання її висоти. пропозиція для вітальні в сучасних апартаментах. Технічні дані: Висота: 229 см. Потужність лампочки: 40W. Джерело світла в комплекті: Ні. Основний колір: Мідний. Клас захисту: IP20. Сумісна з LED: Так.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 229 мм |
| Глибина | 6 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32.5 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 75 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 340 ₴


