
Підвісна лампа Azzardo Sirius 110 мідна Del6613110 Stick Az2121
20 040 ₴
- В наявності
- Код: 86093086
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo Sirius 110 Мідний Del6613110 Stick Az2121. Люстри є ключовим елементом в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщень. Вибір відповідної лампи може значно вплинути на комфорт мешканців, а також підкреслити декор інтер'єру. Якщо ви шукаєте сучасне і стильне рішення для свого дому, підвісна лампа Azzardo Sirius 110 Мідний буде відмінним вибором. Світлова ефективність Azzardo Sirius 110 оснащена аж 12 джерелами світла, що забезпечує інтенсивне і рівномірне освітлення. Лампа підтримує лампочки з максимальною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 236 мм |
| Глибина | 6 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 6 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 040 ₴

