
Настінний світильник Philips HUE White and Color Ambiance Argenta білий GU10
13 129 ₴
- В наявності
- Код: 86093749
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Philips HUE White and Color Ambiance Argenta виконаний у білому кольорі. Модель Hue White and Colour Ambiance Argenta Double з подвійним розташуванням джерел світла. Тип цоколю GU10. Висота світильника 15 см, ширина 30.5 см. Оснащений світлодіодною технологією. Дана модель дозволяє управляти кольором та яскравістю освітлення, забезпечуючи комфортне освітлення для будь-якого приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 30.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 5062231P7 |
| Глибина | 12.7 мм |
| Кількість ламп | 2 джерела |
| Марка | Signify |
| Мoдель | HUE White and Color Ambiance Argenta |
| Поміщення | Офіс, столова |
| Система керування | Smart керування через Hue |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип | Настінний світильник |
| Тип живлення | Мережа |
| Колірна температура | 6500K, 2200K |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 129 ₴








